Pavel Janda, RC modelář

NEJBLIŽŠÍ PLÁNOVANÉ AKCE

27.4.2019SCANIA DRIVER COMPETITIONS, SCANIA Chrášťany
11.5.2019Tank Power Show - Přelouč
1.-2.6.201929. Aviatická pouť - letiště Pardubice
15.6.201922. Truck Show Lužnice
další akce v Kalendáři akcí

POSLEDNÍ AKTUALIZACE

12.3.2019Aktualizace Kalendáře akcí a v sekci Proběhlé akce
7.2.2019Aktualizace webu
7.1.2019Doplnění termínů do Kalendáře akcí 2019
7.1.2019Aktualizace dat webu

MODELÁŘ ROKU 2015

Kategorie: PROBĚHLÉ AKCE 2016, PROBĚHLÉ AKCE

MODELÁŘ ROKU 2015

modelář roku 20157. 3. 2016, přiložené materiály se souhlasem Bzuk team www.bzuk.eu. Modelář roku 2015 poprvé v historii převzal nový putovní pohár. BZUK team z Vamberka pořádal anketu na území krajů Královéhradeckého a Pardubického již po patnácté. Letošní slavnostní vyhlášení proběhlo v sobotu 5. března v kongresovém sále golfovém resortu v obci Dříteč.

Nominaci za rok 2015 přijali tito modeláři: Jiří Fikejz (Džbánov), Alois Hrabáček (Albrechtice), Pavel Janda (Pardubice), Václav Kohout (Černilov), Aleš Pelikán (Pardubice).


pdf souborPrezentace představení nominovaných modelářů
formát PDF | velikost 2,5 MB


Modelářem roku 2015 je Václav Kohout

Modelář roku 2015 poprvé v historii převzal nový putovní pohár. BZUK team z Vamberka pořádal anketu na území krajů Královéhradeckého a Pardubického již po patnácté. Letošní slavnostní vyhlášení proběhlo v sobotu 5. března v kongresovém sále golfovém resortu v obci Dříteč.

Nominováni byli letecký modelář z Ústeckoorlicka - Jiří Fikejz, vedoucí klubu z České Třebové – Alois Hrabáček, žádaný RC trucker z Pardubic- Pavel Janda, úspěšný pedagog z Hradecka- Václav Kohout a nakonec automodelář a exportér motorů AXI – Aleš Pelikán z Pardubic.Letos poprvé nerozhodoval pouze Bzuk team, ale též poradní sbor 14 již jmenovaných Modelářů roku (2001-2014) a také diváci. Z vítězství se raduje Václav Kohout z Černilova, který působí v Hradci Králové. Vede modelářské kroužky, sám dosud aktivně závodí v leteckém combatu a zároveň je vedoucím modelářského Juniorklubu v Hradci Králové. V uplynulých letech vychoval několik úspěšných českých reprezentantů. Pan Kohout vyhrál, jak v hlasování Bzuk teamu, poradního sboru, tak i u diváků. Blahopřejeme.

Slavnostní vyhlášení zahájily modelky a autorské modely módního salónu Zdeňky Zachariášové z Deštného v Orlických horách. Podpořit nominované přišlo sedm modelářských osobností již jmenovaných: Martin Bartoš, Jaroslav Mach, Ladislav Macháň, Miroslav Miletín, Lukáš Linhart, Jiří Špinar a Michal Švagerka. Důstojnou kulisu tvořily vlastní výtvory přítomných modelářů v čele s Blériotem od Jiřího Fikejze. Mimochodem víte, že letos uplyne 105 let od legendárního letu prvního českého aviatika Jana Kašpara z Pardubic do Prahy. Vítězné filmy z filmového festivalu modelářů přítomní diváci ocenili potleskem. Partner akce One team Daniel Pelikán Pardubice věnoval cenu pro jednoho diváka. Cenu si odnesl Tomáš Derner z Hradce Králové - loňský Mistr světa Mini Eco Standard.

Putovní pohár nyní bude půl roku v Hradci Králové, poté bude vystaven na říjnovém filmovém festivalu modelářů a eventuálně zapůjčen na propagační modelářské akce, aby v březnu 2017 potěšil nového „Modeláře roku“. Vaše nominace pro rok 2016 můžete zasílat až do 31. 1. 2017.

Děkuji všem . Atmosféra byla úžasná.
Pavel

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
said fashion uk replica watches , the Indiana company that made the hovercraft got orders from golf courses for them. And Martin will probably get orders for the golf cart jetpacks, too.“The hovercraft ended up on the cover of omega replica watches the Hammacher Schlemmer catalog,” Percelay says. “So, who am I to say this is just a prototype? The odds of cheap replica handbags someone actually ordering this for a golf.